BURÇELİK BURSA ÇELİK DÖKÜM SAN. A.Ş.

BURÇELİK BURSA ÇELİK DÖKÜM SAN. A.Ş.

İsim Soyisim: ÖZGÜR ASIM ÖZAY
Ünvan Görevi: Satın alma ve Dış Ticaret Müdürü
Telefon: +90 224 243 11 07
Faks: +90 224 243 21 82
Web Sitesi: http://www.burcelik.com.tr/
Adres Organize Sanayi Bölgesi Sarı Cadde No: 15 16159/ BURSA
Sosyal Medya

BURÇELİK BURSA ÇELİK DÖKÜM SAN. A.Ş.

BURÇELİK Bursa Çelik Döküm Sanayi A.Ş. Türkiye’nin önde gelen mühendislik ürünü makina üreticilerinden olup, 1968 yılında Bursa’da üretime başlamıştır. BURÇELİK halka açık bir şirket olup, hisseleri 1992’den beri İMKB’de işlem görmektedir.

Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan 20.050m2 kapalı, toplam 28.500m2 saha üzerine kurulu tesislerimizde 35’i mühendis, toplam 350 personel çalışmaktadır.

BURÇELİK çeneli, konik, düşey milli, rotorlu, darbeli, kübitzer, çekiçli, silindir kırıcılar, kum makinası, besleyiciler, titreşimli elekler, yıkama makinaları, bilyalı değirmenler ve 1200t/s kapasiteye kadar komple mobil ve sabit taş kırma-eleme-yıkama tesisleri üretmektedir.

BURÇELİK tarafından üretilen makina ve tesisler uluslararası pazarlarda da performansları ve güvenilirlikleriyle tercih edilmektedir. Makina üretiminin %80’i Avrupa, Ortadoğu, Amerika, Kuzey Afrika Ülkeleri ve Türki Cumhuriyetler’e ihraç edilmektedir.

BURÇELİK ürün yelpazesinde, çimento, demir-çelik, denizcilik gibi sektörler için tek dökümde maksimum 35T kapasite ile alaşımlı dökümler, değişik sektörler için makina ve çelik konstrüksiyonları ile kelebek ve küresel vanalar da bulunmaktadır.

Firma Ürün Gamı:

Firmanın Bağlı Bulunduğu Komiteler :

 

© Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede Makine Tanıtım Grubu'nun desteğinden yararlanılmıştır.Angular Web DevelopmentRastmobile.com