SİF İŞ MAK. PAZ. SAN .VE TİC. A.Ş.

SİF İŞ MAK. PAZ. SAN .VE TİC. A.Ş.

İsim Soyisim: CÜNEYT DİVRİŞ
Ünvan Görevi: Genel Müdür
İsim Soyisim: NOYAN GENÇOĞLU
Ünvan Görevi: Satış Direktörü
İsim Soyisim: CÖMERT MUSTAFA
Ünvan Görevi: Batı Bölgeler Grup Müdürü
Telefon: +90 216 352 00 00
Faks: +90 216 352 37 07
Web Sitesi: http://www.sif-jcb.com.tr/
Adres Fatih Mah. Katip Çelebi Cad. No: 49/1 Orhanlı/TUZLA İstanbul TÜRKİYE
Sosyal Medya

SİF İŞ MAK. PAZ. SAN .VE TİC. A.Ş.

1956 yılında Sezai Türkeş-Feyzi Akkaya tarafından kurulan ve bir STFA ve Işıklar Holding kuruluşu olan SİF Otomotiv, o zamandan beri iş makinası sektöründe hizmet veriyor.

JCB marka iş makinalarının satış ve pazarlamasını SİF İş Makinaları adı altında sürdüren SİF Otomotiv, İstanbul, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, İzmir ve Trabzon’daki satış noktaları ve 35 adet yetkili servisi ile, Türkiye’nin dört bir yanına süratli hizmet sunuyor.

Pazar taleplerindeki değişiklikleri en iyi şekilde karşılamak amacıyla ürün hattını genişleten SİF, JCB marka kazıcı-yükleyiciler, ağır iş makinaları, kompakt ve endüstriyel ürün serisi ile inşaat, endüstriyel ve tarım sektöründeki müşterilerinin ihtiyaçlarına etkin çözümler üretiyor.
Dünyaca ünlü mobil konkasör markası Rubblemaster da, 2006 yılından bu yana SİF güvencesi ile Türkiye pazarının hizmetinde.

CRM konusuna ağırlık veren SİF JCB, yaptığı yatırımların müşteri memnuniyeti olarak kendisine kısa zamanda geri döneceğinin bilinci ile, etkin ve dinamik kadrosunu her geçen gün daha da geliştirerek, sektörde tek isim olma yolunda başarı ile ilerlemeye devam ediyor.

Firma Ürün Gamı:

Firmanın Bağlı Bulunduğu Komiteler :

 


© Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede Makine Tanıtım Grubu'nun desteğinden yararlanılmıştır.