İMDER&İSDER Eğiticinin Eğitimi Programına Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İş Birliği

İSDER (İstif Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Derneği) &İMDER (Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği) ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında düzenlenen protokol kapsamında; İSDER&İMDER eğitim komitesinin her yıl düzenlediği eğiticinin eğitimi programı bu yıl Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlendi. İş ve istif makinaları operatörlüğü kurslarındaki eğiticilere yönelik olarak düzenlenen programın ilk etabı dernek üyesi Sif İş Makinaları, Ascendum Makina, Borusan Makina, Enka Pazarlama ve Universal Handlers’da gerçekleşti.

İlk etabın son eğitimi Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün, desteklerinden dolayı İSDER’e takdim ettiği teşekkür plaketi töreni ile İSDER üyesi Universal Handlers Makinada son bulurken, törene katılan İSDER Yönetim Kurulu Başkanı Ender Akbaytogan dernek olarak sektördeki büyümeyi ve inovasyonu gerçekleştirecek eğitim faaliyetlerinin her zaman destekçisi olduklarını belirtti.

© Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede Makine Tanıtım Grubu'nun desteğinden yararlanılmıştır.Angular Web DevelopmentRastmobile.com