BORUSAN CAT’İN ONLİNE SATIŞ KANALI PARTS.CAT.COM İLE YEDEK PARÇAN KAPINDA

Borusan Cat’in müşterilerine sunduğu Caterpillar’ın web sayfası Parts.Cat.Com ile istenilen yedek parça kapıya geliyor. Hızlı ve güvenli yedek parça online satış kanalı Parts.Cat.Com’un adrese teslim ve ücretsiz kargo seçeneği sayesinde müşteriler, dışarı çıkmak zorunda kalmadan tedarike devam edebiliyor.

İş makinaları sektörünün lider kuruluşu Borusan Cat, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya ve iş devamlılığını sağlamaya devam ediyor. Caterpillar tarafından onaylı tek online alışveriş platformu Parts.Cat.Com’dan hem yedek parçalar hakkında bilgi alınabiliyor hem de online sipariş verilebiliyor. Böylelikle, Caterpillar makinaları kullanan ve web sitesine üye olan Borusan Cat müşterileri, online yedek parça stoklarını; güvenli, pratik ve hızlı sipariş imkanı ile istenilen adrese ücretsiz teslimat ile alabiliyor.

Müşterinin işine değer katan avantajlar!

İnternet bağlantısı olan tüm cihazlardan, her an ulaşılabilecek olan Parts.Cat.Com sitesinde mesai saati sınırı olmadan online teklif almak ve online sipariş vermek mümkün olacak. Web sitesinde parçaların fotoğrafları ve teknik özellikleri kolayca görüntülenebiliyor. Kişisel hassas verilerin değeri korunarak, her müşteriye özel yetki tanımlıyor ve geçmiş sipariş bilgileri ile fiyat ve anlık stok bilgileri paylaşılıyor. Müşteriler, kendi makinalarının teknik bilgilerine ulaşabiliyor. Mesai saatleri dışında da dilendiği an parça siparişleri paylaşabiliyor.

Sitede 1,4 milyondan fazla Caterpillar yedek parçasının fiyat ve stok bilgileri anlık olarak sorgulanabiliyor ve makinaların parça kataloglarına kolayca ulaşılarak, teknik bilgi sistemi (SIS) ile parça numaraları tespit edilebiliyor. Parçanın makinaya uygunluğunun kontrolü ile doğru parça numarası belirleniyor. Yapılan siparişler Borusan Cat müşteri merkezlerinden teslim alınabildiği gibi müşterilerin şantiye adreslerine doğrudan sevki yapılıyor. Gönderilen otomatik bilgilendirme mailleri ile sipariş bilgilerinin arşivlenmesi mümkün oluyor. Ayrıca dönemsel olarak kampanyaya giren yedek parçalar, Parts.Cat.Com siparişlerinde de kampanyalı fiyatlardan alınabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için https://parts.cat.com/tr/borusanmakina  

 

© Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede Makine Tanıtım Grubu'nun desteğinden yararlanılmıştır.Angular Web DevelopmentRastmobile.com