EKONOMİNİN YÜKSELEN GÜCÜ KOMATEK FUARI’NDA BULUŞTU

KOMATEK 2017 (15.Uluslararası İş ve İnşaat Makina, Teknoloji ve Ekipmanları İhtisas Fuarı) Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği (İMDER) ana desteği ile 3-7 Mayıs tarihleri arasında Ankara’da gerçekleşti. 153.000 m2 alan üzerine kurulu yaklaşık 350 firmanın katılım gösterdiği fuar beş gün boyunca 33.000’in üzerinde ziyaretçiyi ağırladı.

Açılış töreninde Karayolları Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Sn. Laçin AKÇAY’ı, Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdür Yardımcısı Sn. İsmet KESKİN’i, Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Sn. Sani KONUKOĞLU’nu, OSTİM Başkanı Sn. Orhan AYDIN’ı, İMDER Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Halil Tamer ÖZTOYGAR’ı ve İMDER üyelerini ağırlayan Komatek Fuarı iş makinaları alanında bölgenin en büyük uluslararası fuarı olma niteliğini taşıyor.

İMDER Yönetim Kurulu Başkanı Halil Tamer Öztoygar, fuar açılış töreninde gerçekleştirdiği konuşmasında Komatek Fuarı’nın iş makinaları sektörünün dinamik yapısına katkıda bulunduğunu, sağladığı uluslararası katılımcı ve ziyaretçi profiliyle sektöre değer kattığını belirterek “Komatek Fuarı Türkiye’deki nitelikli kuruluşlardan ve hedef ülkelerden fuara katılacak ziyaretçileri sektörümüzde hem üretim yapan hem de ticaret yapan firmalarımız ile bir araya getirerek kıymetli bir buluşma noktası haline gelmiştir.” dedi.

© Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede Makine Tanıtım Grubu'nun desteğinden yararlanılmıştır.Angular Web DevelopmentRastmobile.com