ELS Lift, Almanya Platformer’s Days Etkinliğine katıldı.

Personel yükseltici platform sektöründe Türkiye’nin global ölçekteki öncü markası olan ELS Lift, 14 – 15 Eylül tarihlerinde Almanya ev sahipliğinde gerçekleşen ve sektörün en büyük buluşma adreslerinden biri olarak nitelendirilen Platformer’s Days Fuarı’nda, Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirdiği yenilikçi ürünlerini ‘Türk markası’ gururuyla dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Bursa’da 2008 yılından bu yana, Türkiye’nin personel yükseltici platform sektöründe global ölçekte önemli çalışmalara imza atan ELS Lift, dünyanın dört bir yanında düzenlenen ve sektörün en büyük organizasyonlarında yer almayı sürdürüyor.

ELS Lift; Avrupa’daki en önemli açık hava kaldırma ekipmanları etkinliklerinden biri kabul edilen, Almanya’nın Hohenroda kentinin ev sahipliğini yaptığı Platformer’s Days etkinliğine Türkiye’den katılım gösteren tek firma bu senede ELS Lift olurken, Almanya distribütörü Kunze Grup’un standında ziyaretçilerini ağırladı.

 

Yeni Dikey Yükseltici Lifti Sahneye Çıkardı

 Sektörün en önemli etkinliklerinden biri olan organizasyonda, ELS Lift yeni dikey yükseltici platform VM6’yı kullanıcısına tanıttı. Son zamanlarda ülkemizde de kullanım alanlarının gittikçe artış gösterdiği Low Level Access (Hafif&Alçak Tip Personel Yükseltici Platformlar) ürün grubunda da yer alan VM6 ürünümüz, 6 metre çalışma yüksekliği sunarak, kompakt tasarımı sayesinde yer işgal etmez. Sunduğu tam yükseklikte çalışma imkânının yanı sıra elektrikli sürüş sistemi ile kullanıcıya verimlilik sağlar. Aynı zamanda bu üründe 50 cm balkon uzatması da standart olarak sunulmaktadır.

 

Küresel Ölçekte Büyüme Hedefliyoruz

2 gün süren etkinliğin, ELS LIFT adına son derece verimli geçtiğini kaydeden ELS LIFT Genel Müdürü Kerem Bayrak, ileri teknolojiyle geliştirdikleri ürünlerin verimlilik ve katma değer yönünden benzerlerine kıyasla önemli farklılıklar yarattığını kaydetti. İnovatif üretim gücünü, küresel ölçekteki yaygın servis hizmeti ile destekleyerek, bu sene de %30 büyüme hedeflediklerini vurgulayan Bayrak, geliştirdikleri nitelikli ürünlerle, ülkemizin bu alanda da öne çıkması adına çalışmalarını kararlı bir şekilde sürdüreceklerini sözlerine ekledi.

 

© Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede Makine Tanıtım Grubu'nun desteğinden yararlanılmıştır.Angular Web DevelopmentRastmobile.com