ELS LIFT’İN BİRLEŞİK KRALLIK DİSTRİBÜTÖRÜ ALFA ACCESS SERVİCE OLDU

İngiltere’nin tamamını kapsayarak teknik servis ve makine satışı gibi konularda hizmet verecek olan Alfa Access Service ile geçtiğimiz ay bir araya gelen ELS Lift, distribütörlük sözleşmesi imzaladı.

Küresel çapta ki bayii ağını her geçen gün genişleten ELS Lift, Birleşik Krallık’ta 2009 yılından itibaren faaliyet gösteren Alfa Access Service ile distribütörlük sözleşmesi imzaladı.

ELS Lift ile Alfa Access servis ekibi arasında gerçekleşen eğitim programı 2019’un son çeyreğinde tamamlandı. Gerçekleştirilen eğitimlerin ardından Alfa Access ile ELS Lift distribütörlük sözleşmesi imzaladı. Alfa Access direktörü Allan Freeman aralarında ki iş birliğine dair şöyle konuştu; ‘’Üstün kaliteli ve yenilikçi ürünler üreten ELS Lift’in resmi İngiltere ortağı olduğumuzu teyit etmekten mutluluk duyuyorum. İngiltere’de ELS Lift’in ürün serisini sunmayı ve kullanıcısı ile buluşturmayı dört gözle bekliyoruz. Ayrıca ELS marka makineleri 13-14 Mayıs tarihlerinde Donington Park’ta gerçekleşecek olan Vertical Days’de sergilemeye hazırlanıyoruz.’’

ELS Lift’in İhracat Müdürü Alistair Palacıoğlu ise görüşlerini; “Alfa Access Service, İngiltere’de parlak bir üne sahip. Bu bizi mutlu ediyor. İngiltere pazarına yönelik planlarımızı gerçekleştirmek için Allen ve ekibinin yanımızda olmasından çok memnunuz.” sözleri ile dile getirdi.

© Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede Makine Tanıtım Grubu'nun desteğinden yararlanılmıştır.Angular Web DevelopmentRastmobile.com