ELS Lift’in Bumatech Fuarındaki Standına Yoğun İlgi

28 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen, katılımcılarının yüzde 80’i yerli olan tek makine fuarı Bumatech’e katılım gösteren ELS Lift fuarda yeni makine modelini kullanıcısına tanıttı.

Dört gün boyunca 40 binden fazla ziyaretçiyi ağırlayan Bumatech fuarına katılım gösteren ELS Lift, fuar boyunca standında 1000’den fazla ziyaretçi ağırlayarak, 100’ün üzerinde firma ile sıcak görüşmeler gerçekleştirdi. 150’nin üzerinde yeni sipariş talebi topladığı Bursa Metal İşleme Teknolojileri Fuarları kapsamında; Filistin, İsrail, Filipinler, Fas, Makedonya, Tunus, Gürcistan ve Mısır gibi dünyanın çeşitli bölgelerinden alıcılar ELS Lift standına yoğun ilgi gösterdi.

Junior Serisinin Yeni Üyesi; EL Junior 4.5!

5 metreden 18 metreye kadar erişim yüksekliğine sahip çeşitli özelliklerde ki, hafif tip makaslı, akülü makaslı, 4×4 dizel makaslı, akülü eklemli, dikey personel yükseltici platformların Bursa’da ki fabrikasında üretimini yapan ELS Lift, kısa sürede Türkiye ve uluslararası pazarda kullanıcısının tercihi haline geldi. Bumatech fuarında ilk kez görücüye çıkardığı, hafif tip personel yükseltici platform grubunda ki Junior serisinden yeni Junior 4.5 büyük ilgi gördü. 365 kg ağırlığı ile asansöre kolaylıkla sığabilen ve 0.58 m genişliği sayesinde yer işgal etmeyen yeni Junior 4.5, 2020 yılında seri üretime girmeye hazırlanıyor.

Avrupa Standartlarında ki Ürünleri ile ELS Lift’e Müşterilerinden Tam Not

Fuar sonucunda izlenimlerini aktaran, ELS Lift Satış & Pazarlama Sorumlusu Can Mengüç, ‘’Dikey personel yükseltici platform VM10-J ve makaslı personel yükseltici platform grubundaki ürünlerimiz özellikle fuarda dikkat çeken makineler arasındaydı. Ürünlerimiz bağlı olduğu endüstrinin sağlamış olduğu yeniliklerin sıkı takipçisi olması ve bu unsurların makinelerimize de entegre edilir olması sebebiyle, müşterilerimize daha fazla avantaj sunmaktadır.’’ Dedi. Ayrıca fuar boyunca müşterilerinden aldıkları, Avrupa standartlarında üretimini gerçekleştirdikleri makinelerine olan övgü dolu sözler karşısında kendilerini bu hususta yerli üretici olduklarına dair ikna etmeye mecbur bırakmasının sevindirici haberini sözlerine ekledi.

© Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede Makine Tanıtım Grubu'nun desteğinden yararlanılmıştır.Angular Web DevelopmentRastmobile.com