ELS LIFT’TEN BELARUS TESLİMATI

Bursa’da 2008 yılından bu yana, Türkiye’nin personel yükseltici platform sektöründe global ölçekte önemli çalışmalara imza atan ELS Lift, büyük yatırımlar yapmaya devam etmektedir. Bugün itibariyle; Almanya, Fransa, Rusya’daki mevcut bayilikleri aracılığıyla, uluslararası platformlarda kullanıcıları ile buluşmaktadır. Yıllık üretiminin %60’nı bu ülkelerin yanı sıra; İsviçre, Hollanda, Avusturya, Suudi Arabistan, Mısır ve Cezayir başta olmak üzere, 20’den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

‘‘Yerden Göğe Kadar Yanınızda’’ sloganıyla çıktıkları yolda, inovatif üretim gücünü küresel ölçekteki yaygın servis hizmetleriyle destekleyen ELS Lift; 12 Ekim’de Belarus’un başkenti Minsk şehrinde, ilk teslimatını gerçekleştirdiği Vertical By firmasına ziyarette bulunmuştur. Ziyaretleri sırasında teslimatlarını gerçekleştirdikleri makinelerin teknik kontrolü ve personel eğitimleri verilmiştir.

İş makineleri sektöründe Belarus’un en büyük işletmeciliğini yapan Vertical By firmasıyla buluşan ELS Lift, 2019 yılında gerçekleştirmeyi planladıkları EL serisi ile AE15 eklemli platform satın alımları ve gelecekteki partnerlik çalışmalarının temelini güçlendirmek amacıyla bir araya gelmiştir. Sürekli gelişim ve yenilikçi yaklaşımları esas alan ELS Lift; ayrıca bu ziyarette fabrikalarında uzman ekipleri tarafından gerçekleştirecekleri detaylı eğitim programını planlamışlardır.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmanın temel önceliği olduğunu vurgulayan ELS Lift, değer yaratmaya devam etmektedir.

© Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede Makine Tanıtım Grubu'nun desteğinden yararlanılmıştır.Angular Web DevelopmentRastmobile.com