KHL- Kiralama Konferansı Türkiye Fırsatları Vurguluyor

Türkiye’de büyüyen kiralama sektörü için düzenlenecek olan Kiralama Konferansı Türkiye, 29 Mart 2018’de İstanbul’da yapılacak.

APA Yayıncılık, KHL Group ve İMDER-İSDER (Türkiye’nin iş ve inşaat makinaları, istifleme makinaları ve kiralama konularındaki iki önemli) dernek tarafından düzenlenecek olan konferansta, Türkiye dışından kiralama uzmanları ve iç pazardaki üst düzey yetkililer buluşacak. Etkinlik, delegelere pazar trendleri, en iyi uygulama kiralama yönetimi tavsiyesi ve olay analizleri hakkında önemli bilgiler sağlayacak.

Kiralama Konferansı Türkiye’nin konusuna giren ürün grupları ise; platformlar, iş makinaları, istif makinaları, forkliftler, jeneratör ve küçük araçlar.

İSDER Kiralama Komitesi Başkanı ve Universal Handlers Genel Müdürü Reyhan Uğurlu Yücel, İSDER ve İMDER’in yeni etkinliğin KHL ile birlikte düzenlenmesinden çok memnun olduklarını söyleyerek sözlerine şöyle devam etti: “Türkiye kiralama sektörü gittikçe büyüyor ve giderek daha profesyonel hale geliyor,biz halen kiralamayı öğrenebiliriz, özellikle de kiralamanın uzun yıllardır iyi kurulduğu pazarlardan.

“Rental Turkey, delegelere, Türkiye’deki kiralama rakamlarının yanı sıra, Türkiye dışından kiralama konusunda önde gelen bazı uzmanların görüşlerine erişim imkânı tanıyacak. Bu da kiralamanın büyümesine, müşterilerine daha iyi hizmet vermesine ve kârlılıklarının artmasına yardımcı olacak. “

Türkiye, özellikle forklift kiralama alanlarında olmak üzere çok uzun yıllardır aktif bir kiralama pazarına sahip olmuştur, ancak kiralama eğilimi inşaat ekipmanlarında ve özellikle platformlarda daha popüler hale gelmektedir. Ülkenin önemli inşaat ekipmanı distribütörlerinin birçoğu ekipman kiralama bölümleri kuruyor.

Konferans programıyla ilgili daha fazla bilgi önümüzdeki aylarda yayınlanacak ve konferans web sitesi yakında yayına açılmış olacak.

Konferans,International Rental News (IRN) ve Access International dergileri tarafından desteklenmektedir.

Haberin web sitesi için lütfen tıklayınız.

 

 

28 Temmuz 2017

© Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede Makine Tanıtım Grubu'nun desteğinden yararlanılmıştır.Angular Web DevelopmentRastmobile.com