HİDROMEK’e KOSGEB’ten Özel Ödül

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) tarafından gerçekleştirilen “KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri”nin verilmesi için ödül töreni düzenlendi.

KOSGEB’in 6. KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri Ankara’da 26 Aralık günü düzenlenen törenle sahiplerini buldu. T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Mustafa Varank, KOSGEB Başkanı Sn. Prof.Dr. Cevahir Uzkurt ile birlikte 7 kategoride birinci olan finalistlere ödüllerini verdi.

7 farklı kategoride birinci olmak için yarışan 2 binin üzerinde KOBİ ve girişimciler arasından belirlenen her kategoride ödül alabilecek ilk üç firma finalist olarak belirlendi ve jüri üyeleri 21 finalistten 7 birinciyi belirledi. İhracatçı kobi, dijital kobi, genç girişimci, kadın girişimci, inovatif girişimci gibi kategorilerin belirlendiği yarışmada jüri özel ödülüne ise HİDROMEK layık görüldü. Ödülü HİDROMEK Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bozkurt, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın elinden aldı.

© Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede Makine Tanıtım Grubu'nun desteğinden yararlanılmıştır.Angular Web DevelopmentRastmobile.com