İMDER Üyesi Olmak

İş Makinaları sektörünün % 93’ünü temsil eden İMDER, üyelik esasları ve etik değerler anlayışı ile profesyonel ve sistemli bir organizasyon oluşturarak üyelerine maksimum faydayı sağlamayı amaçlamaktadır.

2007 yılında 5253 sayılı kanun gereği ilgili tüm bakanlıkların oluru ve İçişleri Bakanlığı’nın onayı ile Türkiye ismini kullanmayı hakeden 485 dernekten biri olan İMDER, her yıl yeni üyeleriyle büyümeye devam etmektedir. İMDER iş makinaları sektörünü ulusal ve uluslararası platformlarda ve organizasyonlarda etkili ve güçlü bir şekilde temsil etmektedir.

İMDER bünyesinde iş ve inşaat makineleri, asfalt, beton, tünel, kırma eleme, motor, yan sanayii, lastik, kiralama makine, ekipman, komponent ve sektörleri temsil edilmektedir.

Türkiye’de Avrupa’da, Amerika’da, Kore’de, Çin’de, Japonya’da, Rusya’da, Hindistan’da ve Brezilya’da sektörümüzü temsil eden İMDER’e üye olarak sektörde güç birliği oluşturulması adına adım atmış olacaksınız.

İMDER Üyesi olarak;

» Sektördeki güç birliğinin içerisinde yer alırsınız.

» Kamu kurum ve kuruluşları ile aranızdaki ilişkilerin kuvvetlendirilmesinde yardımcı oluruz.

» Dünya üzerindeki birçok farklı noktadan kuruluşlarla iletişime geçme fırsatı elde ederek, iş ağınızı genişletebilirsiniz.

» Uluslararası platformlarda bilinirliğiniz artar.

» Güncel mevzuat ve standartların hazırlık aşamalarından itibaren haberdar olursunuz.

» Devlet destek ve teşvikleri hakkında bilgilendirilirsiniz.

» Yurtiçi ve yurtdışında sektör için önem arz ettiğine inandığımız fuarlarda ve organizasyonlarda temsil edilirsiniz.

» Devlet nezdindeki kamu kurum ve kuruluşlarıyla imzalanan protokoller sayesinde nitelikli eleman ihtiyacını karşılamaya yönelik düzenlenen faaliyetlerle mesleki eğitime katkıda bulunursunuz.

» Sosyal sorumluluk projelerinde yer alırsınız.

» Sektörün tüm soru ve sorunların çözüme ulaşacağı bir platformun parçası olursunuz.

© Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede Makine Tanıtım Grubu'nun desteğinden yararlanılmıştır.Angular Web DevelopmentRastmobile.com