ELS LİFT MAKİNA SAN. TİC. AŞ.

ELS LİFT MAKİNA SAN. TİC. AŞ.

İsim Soyisim:KEREM BAYRAK
Ünvan Görevi:Genel Müdür
Telefon:+90 224 241 30 90
Faks:+90 224 242 90 20
Web Sitesi:http://www.elslift.com
AdresBTSO Organize Sanayi Bölgesi Lacivert Cd. No:11 Nilüfer / BURSA
Sosyal Medya

ELS LİFT MAKİNA SAN. TİC. AŞ.

1979 yılında kurulmuş olan ELSİSAN şirketler grubu, 2010 yılında kapsamlı bir yatırımla iş makinesi sektörüne adım attı ve ELS Lift markası ile kısa zaman içinde global pazarda, lider personel yükseltici lift markaları arasında ismini duyurmaya başladı.

Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesindeki 14 bin metrekarelik kapalı alandaki 200’den fazla personelin istihdam edildiği üretim tesisinde, 5 metreden 27 metreye kadar erişim yüksekliğine sahip çeşitli özelliklerde personel yükseltici lift üretimi gerçekleştirmektedir. Lazer kesim tezgâhları, 5 eksen kaynak robotları, CNC torna ve işlem merkezleri, yaş boya, toz boya, kumlama gibi özellikleri kendi içinde barındıran gelişmiş teknolojiyle donatılmış üretim tesisinde günde ortalama 7 adet makine üretilebilmektedir.

Uluslar arası pazarda kabul görmüş kalite standartlarında yaptığı üretim neticesinde beklenen kaliteyi yakalayan ve uluslararası kiralama pazarında da kendini kabul ettirmeyi başaran ELS Lift; Almanya, Fransa, İsviçre, Hollanda, Rusya ve Suudi Arabistan başta olmak üzere yirmiden fazla ülkede kullanıcılarıyla buluşuyor.

Firma Ürün Gamı:

Firmanın Bağlı Bulunduğu Komiteler :

 

© Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede Makine Tanıtım Grubu'nun desteğinden yararlanılmıştır.Angular Web DevelopmentRastmobile.com