E-MAK MAKİNE İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş.

E-MAK MAKİNE İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş.

İsim Soyisim:REMZİ İSPANOĞLU
Ünvan Görevi:Danışman
Telefon:+90 224 248 90 71
Faks:+90 224 248 88 72
Web Sitesi:http://www.e-mak.com
AdresFuat Kuşçuoğlu Cad. No:75 Yunuseli Osmangazi 16180 BURSA
Sosyal Medya

E-MAK MAKİNE İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş.

E-MAK 1977’den bu yana faaliyet gösteren Simge Group’un genç ve dinamik bir üyesidir. Başlangıçta Simge Grup Şirketleri’nin, özellikle yaptıkları asfalt üretimi ve uygulamalarında ihtiyaç duydukları makineleri üretmek üzere kurulan E-MAK kısa sürede kendi özgün teknolojisini oluşturdu.

E-MAK yaptığı tasarım ve üretimlerindeki yenilik ve değişiklikleri öncelikle Simge Group Şirketleri’ne ait farklı işyerlerinde gerçek kullanım şartlarında test edip geliştirir ve sonrasında sektöre sunar. Bu özel avantaj bir çok yeni buluş ve tasarımın kaynağını oluşturmaktadır.

Simge Challenger asfalt plentlerine entegre edilerek enerji tasarrufu sağlayan CO2 emisyonlarını azaltan tamamen kapalı agrega hazırlama sistemi olarak kendi alanında bir çığır açmıştır.

Kopenhag Eurobitum&Eurasphalt Kongresindeki inovasyon oturumunda yapılan sunum ile otoritelerin takdirini ve ilgisini toplamıştır. Bunu, mevcut geri dönüşüm sistemlerinden tamamen farklı bir teknolojiye sahip, sıcak geri dönüşüm konusunda yeni bir icat olan RATech Triangle Asfalt Geri Dönüşüm Sistemi izlemiştir.

Yalın ve kolay taşınabiilir asfalt plentlerinden, tam entegre metropol asfalt fabrikalarına kadar geniş ürün yelpazesiyle ihracat ağırlıklı çalışan E-MAK her dönemde müşteri beklentisinin üzerine çıkma hedefi ile çalışmaktadır.

Firma Ürün Gamı:

Firmanın Bağlı Bulunduğu Komiteler :

© Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede Makine Tanıtım Grubu'nun desteğinden yararlanılmıştır.Angular Web DevelopmentRastmobile.com