ENKA PAZARLAMA İHRACAT VE İTHALAT A.Ş

ENKA PAZARLAMA İHRACAT VE İTHALAT A.Ş

İsim Soyisim:NADİR AKGÜN
Ünvan Görevi:İcra Kurulu Başkanı
İsim Soyisim:AYTAÇ DEMİR
Ünvan Görevi:Lojistik,İthalat ve Satın Alma Direktörü
İsim Soyisim:KAMİL ÖZDEMİR
Ünvan Görevi:Genel Müdür Yardımcısı
Telefon:+90 216 446 64 64
Faks:+90 216 395 13 40
Web Sitesi:http://www.enka.com.tr
Adresİstasyon Mah.Araplar Cad. No:6 Tuzla / İSTANBUL
Sosyal Medya

ENKA PAZARLAMA İHRACAT VE İTHALAT A.Ş

Enka Pazarlama, Enka şirketler grubunun bir parçası olarak 1972 yılında kurulmuştur ve Hitachi ekskavatörlerin ve Kawasaki lastik tekerlekli yükleyicilerin satışı ve servisi ile faaliyetlerine başlamıştır. İş makinaları ve ekipmanları konusunda dünyanın önde gelen ve ünlü markalarının temsilcisi olan Enka Pazarlama, Hitachi hidrolik ekskavatörleri, kaya kamyonlarını ve lastik tekerlekli yükleyicileri, Hitachi Sumitomo paletli vinçleri, Kawasaki lastik tekerlekli yükleyicileri, Mitsubishi greyderleri, Tadano ve Tadano Faun mobil vinçleri, Bell belden kırmalı kaya kamyonları, Atlas Copco / Dynapac mobil kırıcıları, elekleri ve toprak kompaktörleri, asfalt silindirleri, asfalt sericileri Türkiye iş makinaları pazarına sunmaktadır.

1972 yılında kurulan ENKA Pazarlama, Hitachi ekskavatörleri ve Kawasaki lastik tekerlekli yükleyicilerinin satışı ve servisi ile girdiği iş makineleri pazarında, dünyanın güvenilir markalarının mümessilliğini yaparak faaliyette bulunmaktadır. İş makineleri, vinç, forklift ve endüstri ürünlerine odaklanan ENKA Pazarlama, 72 bayisi, 5 bölge müdürlüğü, 1 şubesi ve 1 irtibat ofisi ile tüm Türkiye’ye hizmet vermekte ve tamamı TSE sertifikası ve ISO 9001:2008 kalite belgesine sahip 4 servis merkezi ile tüm kullanıcılarına satış sonrası hizmet desteği sunmaktadır.

 

Firma Ürün Gamı:

Firmanın Bağlı Bulunduğu Komiteler :

© Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede Makine Tanıtım Grubu'nun desteğinden yararlanılmıştır.Angular Web DevelopmentRastmobile.com