HİDROMEK HİDROLİK VE MEKANİK MAKİNA İMALAT SAN. VE TİC. A.Ş.

HİDROMEK HİDROLİK VE MEKANİK MAKİNA İMALAT SAN. VE TİC. A.Ş.

İsim Soyisim:MUSTAFA BOZKURT
Ünvan Görevi:Yönetim Kurulu Başkanı
İsim Soyisim:AHMET BOZKURT
Ünvan Görevi:Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
İsim Soyisim:MERİH ÖZGEN
Ünvan Görevi:Strateji Yönetimi Direktörü
Telefon:+90 312 267 12 60
Faks:+90 312 267 12 39
Web Sitesi:http://www.hidromek.com.tr
AdresAyaş Yolu 25. km 1. Organize Sanayi Bölgesi Osmanlı Caddesi No:1 06935 Sincan / ANKARA
Sosyal Medya

HİDROMEK HİDROLİK VE MEKANİK MAKİNA İMALAT SAN. VE TİC. A.Ş.

Dünyanın tanınmış iş makinesi üreticilerinden HİDROMEK, 1978 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kurucusu Hasan Basri Bozkurt, faaliyetlerine tarım traktörleri için ataşman üretimiyle başlamıştır. Ürün gamının genişletilmesiyle büyüyen HİDROMEK’in bünyesinde şu an 2000’e yakın çalışan istihdam edilmektedir. Ayrıca; dördü Ankara’da, biri İzmir’de, biri de Tayland’da olmak üzere altı üretim tesisinde kazıcı yükleyici, hidrolik ekskavatör, lastikli yükleyici, motor greyder ve toprak silindiri üretimi yapmaktadır.

Dünyada 6 kıtada 100’ün üzerinde ülkede makineleri çalışan HİDROMEK, yurt dışındaki yetkili bayi yönetimi, satış ve satış sonrası hizmetlerini yürütmek üzere İspanya’da HİDROMEK WEST, Rusya’da HİDROMEK RUS, Tayland’da HİDROMEK CE ve Japonya’da HİDROMEK JAPAN firmalarını kurarak faaliyete geçirmiştir.

HİDROMEK, Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi Bakanlığı destekli markalaşma projesi olan Turquality Programı’na iş makinesi sektöründen dâhil olan ilk firma olma özelliğini taşır.İş makinesi tasarımı konusunda fark yaratan HİDROMEK, bu başarısını birçok ödülle taçlandırmıştır. HİDROMEK şu an, uluslararası düzeyde prestije sahip, toplam 20 adet tasarım ödülünün sahibidir.

Firma Ürün Gamı:

Kazıcı-Yükleyiciler

Lastik Tekerlekli Ekskavatörler

Paletli Ekskavatörler

Özel Uygulama Ekskavatörleri

Motor Greyderler

Lastik Tekerlekli Yükleyiciler

Toprak Yol Silindirleri

Firmanın Bağlı Bulunduğu Komiteler :

 

© Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede Makine Tanıtım Grubu'nun desteğinden yararlanılmıştır.Angular Web DevelopmentRastmobile.com