KALE MAKİNA PAZARLAMA A.Ş.

KALE MAKİNA PAZARLAMA A.Ş.

İsim Soyisim:ÖZHAN KESKİN
Ünvan Görevi:Satış ve Pazarlama Direktörü
Telefon:+ 90 216 593 93 00
Faks:+90 216 593 93 10
Web Sitesi:http://www.kalemakina.com.tr
Adresİstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi 3. Sokak No.11 TR-34953 Tuzla / İSTANBUL
Sosyal Medya

KALE MAKİNA PAZARLAMA A.Ş.

Tarım ve İnşaat makinaları sektöründe faaliyet göstermektedir.

Çeşitli markaların distribütörlüğünü ve satış sonrası hizmetlerini sürdürmektedir. KALE Makina, 1978 yılından beri faaliyet gösteren, otomotiv, inşaat ve iş makinaları konusunda çalışan bir grubun inşaat ve iş makinaları kısmını teşkil eden bir şirkettir.

Kalitesi dünya ve Türkiye inşaat sektörleri tarafından kabul edilen, AVANT, GEHL, KUBOTA, THWAITES ürünleri KALE ‘nin üstün hizmet anlayışıyla bir araya gelerek iyi bir ekip oluşturmaktadır.

İstanbul – Tuzla’da, satış ve servis hizmeti sunan KALE Makina, bünyesindeki satış ve servis elemanlarıyla Türkiye’nin tüm noktalarına aynı kalitede ve hızlılıkta, koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesiyle hizmet vermektedir. İstanbul – Tuzla’da 4500 m2 alanda satış, stok ve servis hizmetleri sunan KALE etkin ve eğitimli mühendis ve teknisyen kadrosuyla tüm müşterilerinin ticari ve teknik taleplerine yanıt vermeye hazır durumdadır.

Firma Ürün Gamı:

Firmanın Bağlı Bulunduğu Komiteler :

© Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede Makine Tanıtım Grubu'nun desteğinden yararlanılmıştır.Angular Web DevelopmentRastmobile.com