MAATS İNŞAAT MAKİNALARI TİC. LTD. ŞTİ

MAATS İNŞAAT MAKİNALARI TİC. LTD. ŞTİ

İsim Soyisim:TAMER YAŞAR
Ünvan Görevi:Genel Müdür
Telefon:+90 312 354 33 70
Faks:+90 312 354 31 70
Web Sitesi:http://www.maats.com.tr
AdresUzayçağı Cad. No:7 06370 Ostim / ANKARA
Sosyal Medya

MAATS İNŞAAT MAKİNALARI TİC. LTD. ŞTİ

Maats İnşaat Makinaları Ticaret Ltd. Şti., Hollanda menşeli Maats B.V. firmasının, 2000 yılında Türkiye’de kurmuş olduğu şirketidir. Maats B.V. (www.maats.com) 30 yıldır dünya çapında boru hattı projelerinde kullanılan makina ve ekipmanların kiralanması, satışı ve servisi konusunda hizmet vermektedir. Türkiye pazarına ilk olarak 1998 yılında giren firma bu tarihten itibaren Türkiye’de yapılmış olan tüm boru hattı projelerine çok sayıda makina ve ekipman kiralama ve servis hizmetleri vermektedir.

Maats İnşaat Makinaları Ticaret Ltd. Şti, 01 Nisan 2006 tarihi itibarı ile malzeme istiflemede dünya lideri Fransız menşeili MANITOU firmasının Türkiye tek yetkili satıcısı olarak tayin edilmiştir.

2009 yılında Amerikan menşeili trencher ve yatay yönlendirilebilir sondaj ekipmanlarında diğer bir dünya lideri Ditch Witch firmasının Türkiye tek yetkili satıcısı olarak tayin edilen Maats İnşaat Makinaları Tic. Ltd. Şti. 2013 yılı itibarıyla Almanya’nın en eski ve köklü iş makinası üreticilerinden ATLAS WEYHAUSEN GmbH firmasının da Türkiye distribütörlüğünü almıştır.

Maats gurubunun diğer bir iştiraki olarak profesyonel anlamda makine ve ekipman kiralama hizmeti vermek üzere 2008 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuş olan MRT Makina Tic. Ltd. Şti. ise kiralama parkında bulunan yaklaşık 600 adedin üzerindeki makine ve ekipman ile operasyonel kiralama hizmeti sunmaktadır.

Maats İnşaat Makinaları Tic. Ltd. Şti. Ankara Genel Müdürlüğü’nün yanı sıra, İstanbul Tuzla ve İstanbul İkitelli, Bursa, İzmir ve Adana’daki şubelerinde satış, kiralama ve satış sonrası hizmetleri vermektedir.

Firma Ürün Gamı:

Firmanın Bağlı Bulunduğu Komiteler :

 

© Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede Makine Tanıtım Grubu'nun desteğinden yararlanılmıştır.Angular Web DevelopmentRastmobile.com