MANN+HUMMEL FILTRE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

MANN+HUMMEL FILTRE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

İsim Soyisim:SÜHA YARARBAŞ
Ünvan Görevi:Endüstriyel OEM Ülke Müdürü
Telefon:+90 216 411 79 00
Faks:+90 216 411 72 52
Web Sitesi:https://airfiltration.mann-hummel.com/tr.html
AdresHalk Sok. Pakpen Plaza No:44/8 , 34734 Kozyatağı - Kadıköy / İSTANBUL
Sosyal Medya

MANN+HUMMEL FILTRE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

1941 Manfred WOLF Axel Grossmann % 100 Alman Sermayeli MANN+HUMMEL Grubu, merkezi Almanya’da olan, uluslararası otomotiv ve makine mühendisliği endüstrileri için bir geliştirme ortağı ve orjinal donanım tedarikçisidir. Şirket, dünya üzerine yayılmış 60’dan fazla farklı merkezde çalışan 16.000 personeliyle 2014 yılında 2.8 milyar Euro ciro yapmıştır. Grubun ürün portföyü hava filtre sistemleri, emme manifold sistemleri, likit filtre sistemleri, kabin filtreleri ve otomotiv endüstrisinde pek çok entegre fonksiyonlu plastik silindir kapakları yanında servis ve onarırn filtrelemelerinde kullanılan filtreleri kapsamaktadır. Genel mühendislik ve endüstriyel üretim mühendisliğine yönelik ürün portföyünde endüstriyel filtreler, dizel motorlarda karbon emisyon değeri seviyelerini azaltan bir dizi ürün, su filtreleme sistemleri ve plastik enjeksiyon tesislerinde kullanılan plastik ham madde kurutma, dozajlama ve besleme sistemleri ve donanımı bulunmaktadır.

MANN+HUMMEL Türkiye Otomotiv Üretimi (OE), Otomotiv Yedek Parça Organizasyonları (OES), Yenileme Pazarı (IAM), ve Endüstriyel Üreticiler ile çalışmaktadır.

Firma Ürün Gamı:

Firmanın Bağlı Bulunduğu Komiteler :

 

© Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede Makine Tanıtım Grubu'nun desteğinden yararlanılmıştır.Angular Web DevelopmentRastmobile.com