DÜNYANIN EN BÜYÜK İŞ MAKİNALARI PAZARI TÜRK ÜRETİCİLERİ BEKLİYOR

Dünyanın en büyük iş ve istif makinası pazarı olan Çin Halk Cumhuriyeti, son yıllarda kayda değer iş ve istif makinaları ithalat oranları ile dikkat çekmektedir. Bu durum ülkemiz üretici firmaları için önemli bir pazar edinme ve ihracat yapma imkanı doğurmaktadır.

İMDER’in Çin’deki kardeş derneği olan CCMA-Çin İş Makinaları Derneği ve ilgili Çin devlet kurumları tarafından organize edilen ‘BICES Pekin İş, İnşaat ve Madencilik Makinaları Fuarı’nın 15.si bu yıl 4-7 Eylül 2019 tarihinde Pekin’de düzenlenecektir.

Her iki yılda bir düzenlenen BICES Fuarı, Çin’in kendi iç pazarına tamamiyle hitap eden bir organizasyon olmasının yanı sıra, global ölçekte tanınmış birçok iş makinası üreticisinin katılımına da ev sahipliği yapmaktadır. Çinli satın almacıların ve müteahhitlerin yoğun ilgi gösterdiği BICES Fuarı, Çin pazarına giriş yapıp yer edinmek isteyen ülkemiz üreticileri için katılımı en uygun organizasyon olarak değerlendirilmektedir. Fuar öncesinde, fuara katılan Türk üreticileri ile işbirliği yapma imkanı CCMA üyeleri ve diğer güvenilir Çinli firmalara duyurulacaktır.

İMDER & MAİB İŞBİRLİĞİ

İMDER’in talebi ve Makine İhracatçıları Birliği’nin destekleri ile T. C. Ticaret Bakanlığı ‘Milli Katılımı Desteklenecek Fuarlar Listesi’ne giren BICES Fuarı kapsamında katılımcılara ödenecek destek; yer kirası, nakliye, ulaşım ve standa ilişkin giderleri karşılamaktadır.

Fuara milli katılım alanında katılımın m2 bedeli nakliye hariç 480 USD’dir.

Fuara katılmak isteyen firmalarımızın ön başvuru formu ve kayıt formunu temin etmeleri için imder@imder.org.tr adresi ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Fuara açık alanda katılımak isteyen firmalar için m2 bedeli 220 USD’dir.

15. BICES Pekin Uluslararası İş, İnşaat Ve Madencilik Makinaları Fuarı ve Çin iş makinaları pazarı hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı broşürümüze ulaşmak için lütfen tıklayın.

© Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede Makine Tanıtım Grubu'nun desteğinden yararlanılmıştır.Angular Web DevelopmentRastmobile.com