GAMA; CIFA GRUBUNUN TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜNÜN YENİ YAPILANMASINI, VERDİĞİ RESEPSİYONLA PAYLAŞTI

1959 yılında faaliyete başlayan GAMA taahhüt, enerji, yatırım ve ticaret alanlarında faaliyetlerine devam etmektedir.

Dünyanın en büyük iş makinaları üreticilerinden biri olan ZOOMLION firması ile GAMA’nın işbirliğinin 10. yılında, İtalyan CIFA grubunun beton ekipmanlarının Türkiye distribütörlüğü ile ilgili yeni yapılanmasını paylaştığı ve İtalyan CIFA Grubunun 90. kuruluş yılını kutladığı 12 Nisan 2018 tarihli resepsiyonuna katılım beklenenin üzerinde gerçekleşmiştir.

CIFA’nın yüksek mühendislik çalışmaları sonucunda geliştirilen, kullanıcı dostu ve tasarruf sağlayan teknolojik yeniliklere sahip CIFA Classic serisine ait  K36C, K38C, K43C, K49C, K53C, K56C model yeni nesil kamyon üstü beton pompalarının, Türkiye pazarında satışına GAMA Ticaret ve Turizm A.Ş. tarafından başlanmıştır.

CIFA Classic serisi bir çok Akıllı Donanıma sahip olup bu donanım bilgileri aşağıda sıralanmıştır:

  • Easytronic Kontrol Sistemi,
  • APC (Accurate Pumping Control) Teknolojisi: Doğru Pompalama Kontrolü,
  • ABC Teknolojisi: Konforlu ve Doğru Bom Hareketi, Akıllı Titreşim Kontrolü,
  • ECO Teknolojisi: Akıllı Güç Yönetimi,
  • LSC Teknolojisi: Hafif Denge Kontrolü (şimdilik bazı modellerde, sonradan tüm modellerde)
  • ICA Teknolojisi: Akıllı Bom Kontrolü

Classic Line serisi ile ilgili Bom ve Yapısal Tasarım ve Testler CIFA İtalya Ar- Ge merkezinde gerçekleştirilmekte, Endüstriyel Tasarım CIFA İtalya’da, Yüksek Performanslı Pompalama Ünitesi CIFA HUNAN Çin’de, Elektrik Sistemi Japonya’da, Kontrol Sistemi CIFA ABD’de, Denge Sistemi ve Güvenilirlik Süreçleri CIFA Almanya Arge merkezinde tasarlanmaktadır.

Dikeyde esnek beton döküm imkanlarını sağlayan K49C, K53C, K56C Kamyon üstü beton pompalar, 6 bom teknolojisine ve Endüstri 4.0 standardına sahiptir.

1928 yılında kurulan CIFA, 1992 yılında kurulan ZOOMLION’un çatısı altında ve 1959 yılında kurulan GAMA Ticaret ve Turizm A.Ş.’nin birikmiş deneyimi ve güçlü satış ve satış sonrası organizasyonu ile Beton Ekipmanları satışlarına, başarılarını çoğaltarak devam etmektedir.

 

© Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede Makine Tanıtım Grubu'nun desteğinden yararlanılmıştır.Angular Web DevelopmentRastmobile.com