HİDROMEK, YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİNİ CONEXPO 2020’DE SERGİLEYECEK

Küresel iş makineleri sektörünün önemli oyuncularından HİDROMEK, yenilikçi ve güçlü makinelerini, Kuzey Amerika’nın en büyük iş makinesi fuarı CONEXPO-CON/AGG 2020’da sergileyecek. HİDROMEK, kazıcı yükleyici, paletli ekskavatör, motor greyder, lastik tekerlekli yükleyici ve toprak silindiri ürün gruplarına ait makinelerini F7526 numaralı standında sektör ile buluşturacak.

Her üç yılda bir iş makineleri sektörünün küresel temsilcilerini bir araya getiren CONEXPO 2020, 10-14 Mart tarihleri arasında Las Vegas Convention Center’da gerçekleştirilecek. Fuar, sektördeki en son ürün ve hizmetleri ziyaretçilerin ilgisine sunacak.

Bugün 100’den fazla ülkede 45 binden fazla makinesi çalışan HİDROMEK, Kuzey Amerika’nın da aralarında bulunduğu hedef pazarlarında payını artırmaya, marka bilinirliğini ve mevcudiyetini güçlendirmeye odaklanarak çalışmalarına hız vererek devam ediyor. CONEXPO 2020 Fuarı için hazırlıklarını tamamlayan HİDROMEK, fuarda HMK 62 SS mini kazıcı yükleyici ve HMK 102 B ALPHA kazıcı yükleyici ürünlerini, HMK 230 LC paletli ekskavatörü, HMK 600 MG motor greyderi, HMK 640 WL lastik tekerlekli yükleyiciyi ve HMK 110 CS toprak silindirini sergileyecek. Üretiminin her aşamasında AR-GE, tasarım, teknoloji ve inovasyonla iç içe olan HİDROMEK’in fuarda sergileyeceği ürünlerinin öne çıkan özellikleri ise şöyle:  

HİDROMEK KAZICI YÜKLEYİCİLER VERİMLİLİĞİ ARTIRIYOR

İleri teknoloji ile üretilen ve güçlü koparma kuvvetine sahip olan HİDROMEK kazıcı yükleyiciler, yakıt tasarrufu sağlayarak gösterdiği yüksek performans ile verimliliği artırıyor. Hem yük taşıma gücünü hem de dayanıklılığını artırmak amacıyla ağır hizmet tipi akslar kullanılan HİDROMEK kazıcı yükleyiciler, sahip olduğu geniş arka görüş açısı ve ergonomik çalışma ortamı ile en zorlu koşullarda dahi konforlu bir çalışma ortamı ve kolay kullanım sağlıyor.

DAHA HIZLI, DAHA ÜRETKEN VE DAHA VERİMLİ: YENİ H4 SERİSİ

Yüksek performans sunan HİDROMEK’in yeni H4 Serisi ekskavatörleri seriliği ile ön plana çıkıyor. Geliştirilmiş hidrolik tasarımı ile daha hızlı, daha üretken ve daha verimli şekilde üretilen H4 Serisi, daha az yakıtla daha fazla iş üretiyor. Bu sayede, HİDROMEK ekskavatörler artık her zamankinden daha fazla kazanç sağlıyor.

Tasarım sürecinde operatörün makineyi kolay kullanması amaçlanan H4 Serisinde, kapasitesi artırılan elektronik sistem ile makine durum tespiti ve ilave donanımların entegrasyonu kolaylaşıyor. ROPS & FOPS standardına sahip H4 kabinleri maksimum güvenlik ve dayanıklılık sunmak üzere tasarlanıp, üretiliyor. İş güvenliğine özel önem verilerek tasarlanan H4 Serisi, sağ ve arka kameralarda kör noktayı en aza indirerek mükemmel görünürlük sağlıyor. Ayrıca, LED farları ile gece görüş kapasitesini önemli ölçüde iyileştiriyor. Yeni seri makinelerde bulunan kırmızı renkli tutamaklar ve uyarı etiketleri de operatör güvenliğini üst seviyeye taşıyor.

HMK 600 MG İLE KOLAY KULLANIM VE MAKSİMUM PERFORMANS

18 ton sınıfında üretilen HMK 600 MG motor greyder, Mercedes (MTU) motoru sayesinde HMK 600 MG, düşük torklarda bile yüksek çekiş sağlıyor ve düşük yakıt tüketimi sunuyor. Altıgen kabin tasarımının sağladığı geniş görüş açısı ve hem direksiyondan hem de joystick’den kumanda edilmesi ile güvenli ve kolay kullanım sağlayan HMK 600 MG, operatörün bıçak ve ön tekerlekleri geniş bir açıyla görmesini sağlıyor. Red Dot Award, German Design Award ve Good Design Award gibi uluslararası ödülleri kazanan HMK 600 MG; tesviyeden kazımaya, şev kesmeden hendek açmaya ve kar küremeye kadar birçok iş için tercih ediliyor.

HMK 640 WL İLE AZ ZAMANDA DAHA ÇOK İŞ

26.3 ton çalışma ağırlığına, 4,2 m³ kova kapasitesine sahip HMK 640 WL lastik tekerlekli yükleyici, 324 HP güç ve 1600 Nm tork sağlayan Mercedes motoru ile çevrim sürelerini kısaltarak kullanıcısına düşük yakıt tüketimi ile kısa sürede yüksek yükleme olanağı sağlıyor. HMK 640 WL ağır hizmet tipi yükleyici ile yüksek koparma gücü ve mükemmel kontrol kabiliyeti elde ediliyor. Zorlu çalışma koşulları düşünülerek kullanılan aksı ve komponentleri ile uzun yıllar dayanıklılık ve verimlilik sunuyor. ROPS/ FOPS sertifikalarına sahip, ergonomik operatör kabini ile konfor ve yüksek güvenlik ön planda tutuluyor.  Ayrıca, 35 derece yana yatabilen kabini ile servis kolaylığı da sağlıyor. Reddot Award, German Design Award, Good Design ve Automotive Brand Contest gibi uluslararası tasarım ödüllerini kazanan HMK 640 WL lastik tekerlekli yükleyici, maden ve taş ocağı işletmelerinde, beton santralleri ve endüstriyel uygulamalarda sıklıkla tercih ediliyor.

ÇOK YÖNLÜ KULLANIMI İLE TOPRAĞIN HAKİMİ HMK 110 CS TOPRAK SİLİNDİRİ

HMK 110 CS toprak silindiri, çok yönlü bir makine olup kamu hizmetleri, yol inşaat işleri, büyük konutların şantiye hazırlığı gibi birçok uygulamada kullanılabiliyor. HİDROMEK’in sağlam çelik konstrüksiyon tecrübesi ile üretilen silindirlerde yüksek kalitede komponentler kullanılıyor. HMK 110 CS toprak silindiri güçlü şasisi ile kalite ve dayanıklılık sunuyor.  Çeşitli uygulamalar ile maksimum kullanılabilirlik sağlanan HİDROMEK’in toprak silindirleri verimli ve yüksek performans ile çalışma imkanı sağlıyor.

© Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede Makine Tanıtım Grubu'nun desteğinden yararlanılmıştır.Angular Web DevelopmentRastmobile.com