İMDER 2017 YILINA ÜÇ YENİ ÜYE İLE MERHABA DEDİ

Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği (İMDER)‘nin üyelerinin katılımlarıyla düzenlenen Genişletilmiş Yönetim Kurulu Toplantısı, İMDER’in yeni üyesi Hidrokon’un ev sahipliğinde 31 Ocak 2017 tarihinde Konya’da gerçekleştirildi. 2016 yılına dair ekonomik ve sektörel değerlendirmelerin yapıldığı, 2017 yılından ise beklentilerin ve hedeflerin tartışıldığı toplantıda 2017 yılı itibariyle İMDER’e üye olan Hidrokon, Hasel İstif Makinaları, Elsisan Makine’ye ve 2016 yılında İMDER ailesine katılan E-Berk Makina’ya üyelik plaketleri takdim edildi. İki oturum halinde gerçekleşen toplantının öğleden sonraki oturumunda ise İMDER üyeleri Konya sanayicileri ile bir araya geldi.

İMDER Yönetim Kurulu Başkanı Halil Tamer ÖZTOYGAR’ın toplantının gerçekleşmesinde büyük katkıları bulunan Hidrokon ‘a ve Konya Sanayi Odası temsilcilerine teşekkürlerini sunarak başladığı açılış konuşmasında, İMDER’in Türk makine sektörünün gelişimine ve dünyaya açılmasına yönelik çalışmalar yürüttüğü gibi Türkiye ekonomisine ve kalkınmasına dair faaliyetlere de katkı sunmaya çalıştığını ifade etti.

Öztoygar konuşmasının ardından 2017 yılı itibariyle İMDER’e üye olan Hidrokon, Hasel İstif Makinaları, Elsisan Makine’ye ve 2016 yılında İMDER’e katılan Türkiye’nin ilk TBM üretici firması E-Berk Makina’ya plaketlerini takdim etti. Hidrokon Genel Müdürü Memiş Kütükcü yapmış olduğu konuşmada güçlerine İMDER’e üye olarak güç katmış olmanın mutluluğundan bahsederken, Hasel İstif Makinaları Genel Müdürü Ender Akbaytogan ise sektördeki birlik ve beraberlik gücünün artması için İMDER’e üye olmanın önemine değindi.

© Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede Makine Tanıtım Grubu'nun desteğinden yararlanılmıştır.Angular Web DevelopmentRastmobile.com