İMDER GÜNEYDOĞU ASYA’NIN PARLAYAN YILDIZI ENDONEZYA’DA

İMDER (Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği) 8-10 Kasım tarihleri arasında Endonezya’nın Cakarta kentinde düzenlenen Konstruksi Indonesia &The Big 5 Construct Indonesia Fuarı’na katıldı. Fuarda İMDER üyesi olan ve ülkemiz sanayiinin imalat yapan önemli firmaları arasında yer alan Betonstar, E-Mak, Pi Makine ve Tünelmak da katılımcı olarak yer alarak Türk makine sektörünü ve ürünlerini tanıttı.

İMDER’in geçtiğimiz yıl Endonezya ve Türkiye arasındaki ilişkileri geliştirmeye yönelik olarak anlaşma imzaladığı Endonezya Bayındırlık ve İskan Bakanlığı tarafından desteklenen fuar, ülkenin ilgili bakanlıklarca desteklenen tek fuarı olma özelliğini taşıyor. Son yıllarda altyapı alanındaki pek çok projeyle büyüyen Endonezya inşaat sektörü yatırımcılar için cazibe merkezi özelliğini taşıyor.

Fuar süresince İMDER, üyeleri ile birlikte Endonezya hükümet temsilcileri ve kamu destekli şirket temsilcileri ile bir dizi toplantı düzenledi. Endonezya’daki altyapı ve inşaat konusundaki en büyük fuar olan Konstruksi Indonesia &The Big 5 Construct Indonesia Fuarı’na kapsamlı bir çalışma programı ile hazırlanan İMDER, fuar sırasında düzenlediği toplantılar ve B2B görüşmelerden üyelerinin oldukça memnun ayrıldığını belirtti.  

© Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede Makine Tanıtım Grubu'nun desteğinden yararlanılmıştır.Angular Web DevelopmentRastmobile.com