İMDER, KUZEY AFRİKA VE ORTADOĞU’NUN CAZİBE MERKEZİ DUBAİ’DE

İMDER Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği 26-28 Mart tarihleri arasında küresel ticaretin önemli merkezlerinden olan Dubai’de düzenlenen The BIG 5 Heavy Uluslararası İnşaat Makineleri, Ekipmanları ve İnşaat Teknolojileri Fuarı’na katıldı.

İş ve inşaat makinaları sektörünün Ortadoğu ve Kuzey Afrika’ya açılan kapısı niteliğindeki Dubai, devam eden beş bine yakın inşaat projesi ile dikkat çekiyor. 53 ülkeden 21 bine yakın ziyaretçinin ilgi gösterdiği fuara İMDER üyesi ve Türk makine sektörünün gururlarından olan E-Mak, Hidrokon ve Pi Makine de katılım göstererek ülkemizi başarıyla temsil etti.

Fuara katılan İMDER yetkilileri fuar süresince düzenlediği toplantılarla hem sektör hem de dernek adına önem arz eden iş birlikleri için zemin hazırladı. Fuarın ikinci gününde T.C. Ekonomi Bakanlığı Dubai Ticaret Ateşeliği’nde düzenlenen sektör bilgilendirme toplantısına katılan İMDER, Dubai pazarına giriş ve Dubai’de ticaret yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlar gibi üyeleri için önemli konularda bilgilendirmelerle geri döndü.

© Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede Makine Tanıtım Grubu'nun desteğinden yararlanılmıştır.Angular Web DevelopmentRastmobile.com