ALFATEK İTH. İHR. VE PAZ. A.Ş.

ALFATEK İTH. İHR. VE PAZ. A.Ş.

İsim Soyisim:GÜRKAN BEBEK
Ünvan Görevi:Genel Müdür
Telefon:+90 216 660 09 00
Faks:+90 216 660 09 09
Web Sitesi:http://alfatekturk.com.tr/
AdresFerhatpaşa Mah. Akdeniz Cad. G-63 Sok. No:4 Ataşehir / İSTANBUL
Sosyal Medya

ALFATEK İTH. İHR. VE PAZ. A.Ş.

Alfatek 1999 yılında kurulmuş olup, iş makinaları sektöründe söz sahibi markaların Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Beton sektöründe bir Dünya markası olan Alman Schwing Stetter beton pompaları, transit mikserler, beton santralleri ve hidrolik kırıcı teknolojisinde her zaman önder konumunda olan İsveç markası, Finlandiya üretimi Sandvik/Rammer kırıcılar ile Kore’nin hidrolik kaya deliciler konusunda lider firması Soosan Türkiye’de Alfatek tarafından başarı ile temsil edilmektedir.

Tüm bu markaların satış ve satış sonrası hizmetleri Alfatek’in İstanbul Merkez, Ankara, Adana, İzmir Bölge Müdürlükleri ve Burdur Servis Merkezine ilaveten ülke geneline yayılmış yetkili bayi ve servisleri aracılığıyla müşteri odaklı bir anlayış ve devamlı yükselen bir standard altında verilmektedir.

Firma Ürün Gamı:

  • SCHWING (Mobil Beton Pompası, Trans Mikser, Sabit Beton Pompası, Hidrolik Beton Dağıtıcıları, Mekanik Beton Dağıtıcıları, Vega Hidrolik Beton Dağıtıcıları.) 
  • RAMMER ( Hidrolik Kırıcılar, Yıkım Araçları, Bom Sistemler)
  • SOOSAN (Hidrolik Deliciler)

Firmanın Bağlı Bulunduğu Komiteler :

 

© Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede Makine Tanıtım Grubu'nun desteğinden yararlanılmıştır.Angular Web DevelopmentRastmobile.com