WACKER NEUSON MAKİNA LTD. ŞTİ.

WACKER NEUSON MAKİNA LTD. ŞTİ.

İsim Soyisim:MİTHAT SUNAR
Ünvan Görevi:Genel Müdür
Telefon:+90 216 574 04 74
Faks:+90 216 574 26 64
Web Sitesi:http://www.wackerneuson.com.tr
AdresTEM Yanyol, Katip Çelebi Caddesi, No:15 34956 Orhanlı Tuzla / İSTANBUL
Sosyal Medya

WACKER NEUSON MAKİNA LTD. ŞTİ.

Wacker Neuson Makina Ltd.Şti. inşaat makinaları ve ekipmanları ile satış sonrası yedek parça, bakım ve onarım hizmetlerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunar. Ürün yelpazesinde, beton sıkıştırma için dahili ve kalıp vibratörleri, toprak ve asfalt sıkıştırma için tokmaklar, kompaktörler ve silindirler, yıkım ve kesme ekipmanları, ışık kuleleri, jeneratörler ve pompaların yanı sıra paletli ve lastik tekerlekli ekskavatörler, lastik tekerlekli yükleyiciler, telehandler’lar,  lastik tekerlekli ve paletli damperler yer alır. İnşaat endüstrisi, tarım işletmeleri ve peyzaj düzenleyiciler, belediyeler ve diğer endüstriyel işletmeler Wacker Neuson’un yenilikçi çözümlerine güven duyarlar.

Wacker Neuson’un Zero Emission çevre dostu inşaat ekipmanları egzoz dumanı ve gürültü çıkarmadıklarından hem şantiye çalışanlarına hem de yakın yerleşim alanlarında yaşayanlara zarar vermezler. Zero Emisyonlu ekipmanlarımızla havalandırmanın az olduğu ortamlarda da sorunsuzca çalışılabilir. Elektrik motoru ve akü ile donatılmış dahili vibratör, tokmak, kompaktör, ekskavatör, lastik tekerlekli yükleyici ve damper modellerinden oluşan Zero Emission ürünlerimizin işletme ve enerji kullanım maliyetleri düşüktür ve çok yönlü kullanım sunarlar.

Firma Ürün Gamı:

  • Beton Tekniği Ekipmanları (Elektrikli/Akülü/Benzin Motorlu Dahili Vibratörler, Elektrikli/Pnömatik Kalıp Vibratörleri, Taşınabilir/Sabit Frekans Konvertörleri, Vibrasyonlu Mastarlar, Donatı Bağlama Makinaları)
  • Sıkıştırma Ekipmanları (Akülü/Benzinli/Dizel Tokmaklar, Akülü/Benzinli/Dizel Tekyönlü ve İleri-Geri Kompaktörler, Dar Kanal Silindirleri, Vibrasyonlu veya Osilasyonlu Tek/Çift/Kombine Silindirler)
  • Yıkım Ekipmanları (Benzinli Taşınabilir Dairesel Testereler, Derz Kesme Makinaları, Benzinli Kırıcılar)
  • Aydınlatma Ekipmanları (Portatif Jeneratörler, Işık Kuleleri)
  • Pompalar (Temiz Su Pompaları, Diyaframlı Pompalar, Santrifüjlü Pompalar, Kirli Su Pompaları (Dalgıç Tipi) )
  • Kompakt İş Makinaları- Akülü Elektrikli/Dizel (Paletli ve Lastikli Tekerlekli Ekskavatörler, Lastik Tekerlekli Yükleyiciler, Telehandlerlar, Lastik Tekerlekli ve Paletli Damperler, Lastik tekerlekli Dual View Damperler )

Firmanın Bağlı Bulunduğu Komiteler :

ZERO EMISSION ÜRÜNLERİMİZ (Akülü/Elektrikli)

© Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede Makine Tanıtım Grubu'nun desteğinden yararlanılmıştır.Angular Web DevelopmentRastmobile.com