KARYER MAKİNA TİC. A.Ş.

KARYER MAKİNA TİC. A.Ş.

İsim Soyisim: MERVE YERDELEN MEHMET
Ünvan Görevi: Genel Müdür
Telefon: +90 216 383 60 60
Faks: +90 216 371 45 45
Web Sitesi: http://www.karyer-tatmak.com
Adres Çubuklu Mah. Boğaziçi Cad. No:9 Beykoz / İSTANBUL
Sosyal Medya

KARYER MAKİNA TİC. A.Ş.

Karyer, 1953’de Zeki Yerdelen tarafından Ankara’da kuruldu ve ticaret hayatına bir mütahitlik firması olarak başladı. Aynı zamanda ağır iş ve inşaat makineleri ithalatı ve satışı yaptı.

Özel ve devlet sektörüne çeşitli inşaat ve hafriyat işleri, yer üstü – yer altı maden makineleri satışıyla devam ettiği ticaret hayatının daha sonraki yıllarında SCHALKE, EİCKOFF gibi dünyaca ünlü yer altı maden makineleri markalarının Türkiye temsilcisi oldu.

Bugün, Tatmak-Karyer Şirketler Gurubu, Karyer Ticaret Ltd Şti (Bomag, Cifa, SUNWARD, JLG, Dulevo Lintec, Allu, Eickoff, Heli ADVANCE markalarının temsilcisi), Tatmak Forklift ve İstif Makineleri A.Ş.(IPS ve Whoop endüstriyel temizlik makinelerinin temsilcisi) olmak üzere iki firma ile tüm Türkiye çapında faaliyetlerini sürdürmektedir. Tatmak & Karyer 58 yıllık iş tecrübesi, 150’yi aşkın çalışanı, 20,000’i aşkın aktif müşteri portföyüyle sektöründe hizmet ağırlıklı faaliyet gösteren köklü, saygın, devamlılığını korumuş bir gruptur.

Firma Ürün Gamı:

Firmanın Bağlı Bulunduğu Komiteler :

 

© Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede Makine Tanıtım Grubu'nun desteğinden yararlanılmıştır.Angular Web DevelopmentRastmobile.com