MARUBENİ DAĞITIM VE SERVİS A.Ş.

MARUBENİ DAĞITIM VE SERVİS A.Ş.

İsim Soyisim:EŞREF ZEKA
Ünvan Görevi:Genel Müdür
İsim Soyisim:BURÇAK BİRAND
Ünvan Görevi:Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Direktörü
İsim Soyisim:İSMAİL ÖNER
Ünvan Görevi:Satış Sonrası Hizmetler Müdürü
Telefon:+90 216 547 24 00 / Müşteri İletişim : 0850 480 1 846 WhatsApp İletişim Hattı: 0530 918 0 846
Faks:+90 216 340 77 40 / +90 216 340 77 41
Web Sitesi:http://www.marubeni-tr.com/
AdresKüçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. Allianz Plaza No: 1/36 34750 Ataşehir / İstanbul
Sosyal Medya

MARUBENİ DAĞITIM VE SERVİS A.Ş.

Her biri kendi alanında dünyanın önde gelen markası olan Komatsu, Volvo Trucks, Dieci, Crown, Komatsu Joy ve Montabert markalarının distribütörlüğünü yürütmekte olan şirket ayrıca kiralama ve Platinum Used markası ile iş makinaları ve forkliftlerin ikinci el alım-satım hizmeti veriyor.

Marubeni Corporation Hakkında

Dünyanın önde gelen ticaret ve yatırım şirketi olan Japonya merkezli Marubeni Corporation 1858 yılında kuruldu. Şirketin 68 ülkede 136 yerleşkesi, toplam 453 konsolide şirketinde 45 binden fazla çalışanı bulunuyor.

Global ticarette çeşitli alanlarda ithalat, ihracat, işletme ve hizmet faaliyetleri yürüten şirket; Ulaştırma, Endüstriyel Makine ve Finansal Çözümler Grubu, Enerji ve Alt yapı Çözümleri Grubu, Tüketici Ürünleri Grubu, Malzeme Grubu ve İş Geliştirme Grubu olarak 5 ana faaliyet kolunda ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Firma Ürün Gamı

KOMATSU: (Dozer, Greyder, Paletli Ekskavatör, Lastikli Ekskavatör, Maden Ekskavatörleri, Lastikli Yükleyici, Belden Kırmalı Kamyon, Yol Dışı Kaya Kamyonlar, Kazıcı Yükleyici, Skid Steer Loader, Yıkım Makinaları, Forkliftler, Ataşmanlar)

DIECI: (Teleskopik Yükleyiciler, Döner Teleskopik Yükleyiciler, Saha İçi Beton Mikseri, Saha İçi Mini Damperli Kamyonlar)

MONTABERT: (Hidrolik Kırıcılar)

VOLVO: (Ağır Ticari Kamyon ve Çekiciler)

CROWN: (Forklift ve Depo Ekipmanları)

PLATINUM USED: (İkinci el iş makinaları ve forkliftler)

 

Firmanın Bağlı Bulunduğu Komiteler :

© Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede Makine Tanıtım Grubu'nun desteğinden yararlanılmıştır.Angular Web DevelopmentRastmobile.com